חדשון מרכז קהילתי רוזין מס' 5 - ינואר 2013, טבת תשע"ג

לשיר ביחד - מועדון הזמר ברוזין
לכל חובבי השירה, אנו שמחים להציג את מועדון הזמר החדש, שיתחיל לפעול ברוזין החל מפברואר 2013. מובילה את המועדון הזמרת אילנה כץ, מבכירות מנחות ה"שירה בציבור" בישראל. בכל מופע יתלוו לאילנה אמנים אורחים מן השורה הראשונה.
בסדרה יתקיימו חמישה מופעים, אחת לחודש, בימי שישי בערב, בשעה 21:30. מופע ההשקה החגיגי יערך ב-8.2.13. אמנים אורחים: ששי קשת ובנו אריאל קשת.
אפשר ומומלץ לרכוש כרטיסים מראש: 80 ש"ח למופע בודד או 70 ש"ח (למופע) ברכישת כל הסדרה מראש.
תאריכי המופעים: 8.2.13, 8.3.12, 5.4.13, 3.5.13, 7.6.13.
לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים (אפשר גם בכרטיס אשראי) אנחנו עומדים לרשותכם בטלפון 03-6418262/3 ובדוא"ל rozin.center@gmail.com

 

 

פרשה בקהילה - ט"ו בשבט. מפגש מיוחד לרגל חג האילנות. 21.1.13, 19:30.
רוזינצ'יק – תנועה או מוסיקה בימי שלישי ב-11:00/10:15. במחיר הכרטיס הרגיל.
הצגות ושעות סיפור לילדים - לחצו כאן.
מופעים ואירועים למבוגריםלחצו כאן.
אמנות - "מים ושמים", תערוכתה של רותי בראון. הפתיחה ב-12.1.13 בשעה 19:30.
טיולים – והפעם לגליל המערבי – עכו, כולל ביקור בחמאם התורכי ובמנהרת הטמפלרים. יום שני, ה-7.1.13.
חדש ברוזין - Nia: טכניקת אימון ואורח חיים, המשלבת אימון גופני דינמי, ביטוי עצמי והנאה. שיעור היכרות ביום רביעי, ה-16.1.13 בשעה 19:45.

הנהלה ציבורית חדשה ברוזין
בשעה טובה נערכו הבחירות לנציגי המרכז הקהילתי בהנהלה הציבורית החדשה של רוזין. זכינו בארבעה נציגים מצוינים:
תמר כהן. תמר היא מוסמכת אוניברסיטת תל-אביב בייעוץ חינוכי ובמשך 12 שנה ניהלה את תיכון עירוני י"א בעיר. לתמר תחביבים רבים - גינון, קריאה, ספורט וכמובן בריד'ג, אותו היא לומדת ומתרגלת בקביעות ברוזין. מאיר פרנקו. מאיר הוא מנתח מערכות מחשב מוסמך ושימש כאחראי על המחשוב בבית חולים לילדים שניידר. מאיר ואשתו הם תושבי השכונה מזה 25 שנה. מאיר לומד ברוזין ספרדית. שני הברי. שני היא מוסיקאית, מטפלת הוליסטית, בעלת אולפן הקלטות ומגדירה את עצמה כמי ש"מאד מחוברת לקהילה". שלושת ילדיה משתתפים בלהקת "השכנים של צ'יץ'". ג'ף צימט. ג'ף הוא עורך דין ורב קונסרבטיבי, תושב איזורי חן ואב לשלושה ילדים. ג'ף מעורה מאד בפעילות במרכז הקהילתי והביע רצון לתרום לביסוס מעמדו של רוזין כמרכז תרבות.
אנו מודים לכל מי שהגיש את מועמדותו וכמובן לכל אלה שטרחו והצביעו.
ההנהלה הציבורית של רוזין תתכנס במהלך ינואר לפגישתה הראשונה. בהצלחה לכולנו!

טקס הנחת אבן פינה לבית כנסת בשכונה, ברחוב אליהו חכים פינת עקיבא ברון יתקיים ביום שלישי, 8 בינואר 2013, בשעה 16:00; הטקס יתקיים במעמד הרב לאו, אישי ציבור ובהשתתפות ועד השכונה. הטקס מהווה סיכומו של תהליך ממושך ומורכב אותו הוביל ועד השכונה. הציבור מוזמן!
משפרים בשכונה. ביקשתם – קיבלתם!
מינהלת רובע צפון מערב מקדמת מספר פרויקטים לשיפור חזות השכונה ורווחת התושבים. הפרויקטים יבוצעו בשנת 2013 בעקבות שיח ציבורי המתנהל בין מנהלת הרובע לתושבי השכונה.
גינת רוזין - שדרוג  פינת משחקים לילדים בוגרים כולל הצללה, משטח גומי ותאורה; גינת רוזין - הקמת גן כושר וספורט; גן אלפרד ביר - הקמת גן כושר וספורט בשילוב חידוש שבילי גישה; גינה ברחוב בית צורי - הקמת סוכך צל בשילוב תאורה; גינה ציבורית ברחוב בוקשפן - הקמת גן כושר וספורט; גינה ברחוב ברזאני - שדרוג גן משחקים במשטח גומי והצללה; חורשה ברחוב רקנאטי - הצללה בשילוב תאורה.

נגה חזן היא אם לשלושה, שחקנית, במאית ומורה לתאטרון. בוגרת סמינר הקיבוצים ללימודי תיאטרון. נגה גרה ברעננה, חיה, נושמת ויוצרת תיאטרון מאז שזוכרת את עצמה.
"התחביב שלי זה המקצוע שלי” - אומרת נגה, שעורכת סדנאות משחק בשם "הבמה לחיים", לילדים ומבוגרים כאחד. "התיאטרון הוא דרך התבוננות על עצמנו. מקום בו מתאפשר מפגש משחרר ומלא הומור". העבודה בתיאטרון הייתה, מאז ומתמיד, חלק מהמסע של נגה אל עצמה. כילדה, נגה מספרת שהסתירה את רגשותיה בחברה ורק דרך התיאטרון התחזקה ולמדה להאמין בעצמה. "כולנו יוצאים לרחוב עם מסיכות, אי אפשר לדעת כלום על אף אחד. רק בתיאטרון יש את הקומבינציה של ללבוש מסכה ולחשוף אותה בעת ובעונה אחת".
עכשיו יותר מתמיד, לדבריה, היא מנסה להעביר זאת לתלמידים שלה.
"הבמה מעניקה לנו את הכלים והבטחון לבטא את כל מה שחבוי בתוכנו. להשתטות, להעז, להתרגש, לצחוק, ולהופיע על במת החיים". קבוצת התיאטרון של נגה נפגשת ברוזין בימי ראשון בשעה 20:30.

והפעם בסימן שיפוצים!
פרויקט שיפוץ השירותים שלנו יצא סוף סוף לדרך! במסגרת הפרויקט, השירותים בקומת הכניסה נהרסו לחלוטין ובמקומם נבנים שירותים מודרניים ומרווחים, כולל פינת החתלה יוניסקס.
במהלך תקופת השיפוץ עומדים לרשותכם: שני תאים בקומת הספרייה ושני תאים (שירותים כימיים) בירכתי האודיטוריום (הכניסה האחורית). אנו מתנצלים על אי-הנוחות הזמנית ומבטיחים שיהיה שווה!
בשורה משמחת לכל הגולשים והגולשות: יש לנו wi-fi! לקבלת ססמה לגלישה חופשית במרכז פנו למזכירות.
לקראת החורף וסערותיו בוצע גיזום בכל העצים המקיפים את המרכז.
שביל הכניסה רוצף מחדש.
צפו לשדרוגים נוספים במהלך ינואר. יש למה לחכות!

מרכז קהילתי רוזין, דרזנר 2א', רמת אביב ג', טל: 03-6418262/3, פקס: 03-6420016, דואר: rozin.center@gmail.com

חפשו אותנו ב  I  כתבו לנו
לא כן האם דיוור זה מעניין אותך?